Print & Office s.r.o.

Kompletní péče o zákazníky Print & Office s.r.o.

Objednáním a dodáním kancelářského materiálu pro nás vztah se zákazníkem nekončí, ale začíná. Print & Office s.r.o. klademe velký důraz na kvalitní osobní péči, kterou poskytujeme každému klientovi bez ohledu na objem odebraného zboží. Důležitá je pro nás i široká míra obslužnosti všech našich zákazníků. Proto jsme propracovali jedinečný systém péče o zákazníky, o které se stará profesionální tým našeho obchodního oddělení.

  • Obchodní tým společnosti Print & Office, s.r.o. se skládá z obchodních zástupců, kteří působí přímo u zákazníků v terénu.
  • Součástí týmu jsou i obchodní asistentky, které zabezpečují podporu obchodním zástupcům a mají na starost také operativní komunikaci se zákazníky.
  • Každého našeho stávajícího nebo budoucího zákazníka se ujme konkrétní obchodní zástupce a jeho asistentka. To pomáhá budovat osobní vztahy s klienty, které vedou k vyladění spolupráce do nejmenších detailů.
  • Každý náš zákazník tak využívá komfortu, který mu zajišťuje jeho tým – obchodní zástupce a jeho asistentka. Kdykoli se na ně může obrátit se svými požadavky, podněty a potřebami.
  • Kromě osobního přístupu zákazníkům poskytujeme i širokou škálu zboží a služeb. Naším záměrem je nabídnout vám komplexní tiskové řešení na míru, které bude vyhovovat potřebám vaší kanceláře.
  • Zakládáme si na vstřícném způsobu jednání, dlouhodobé spolupráci a vzájemné důvěře.
  • Propracovali jsme unifikovaný systém zpracování nabídky, objednávky a dodání služby nebo zboží. Proto po dohodě s vámi vytvoříme kombinaci všech našich možností tak, abyste se cítili pohodlně a snadno se vám vyřizovala každá nová objednávka.

Jak probíhá spolupráce s firmou Print & Office, s.r.o.?

Po prvním telefonním rozhovoru s vámi asistentka dohodne informativní nezávaznou schůzku s naším obchodním zástupcem, který vás navštíví ve smluvený den a čas. Po krátkém představení naší společnosti s vámi probere vaši aktuální situaci a navrhne vhodné řešení. Po této první schůzce od nás dostanete konkrétní nabídku s řešením i podmínkami spolupráce. V případě, že vás nabídka zaujme, můžete si naše služby a produkty otestovat. Komunikujete přitom už s „vaším“ obchodním zástupcem nebo asistentkou, kteří jsou vám vždy k dispozici. Věříme, že takto se nám podaří navázat dlouhodobý obchodní vztah.

Zajímá vás více informací? Rádi byste, aby vaši kancelář nebo úřad navštívil náš obchodní zástupce? Stačí nás kontaktovat.